Rámování obrazů, Praha

Rámování obrazů PrahaObrazy činí náš domov útulnějším. Jenže každý obraz má mít i odpovídající rámování, které mu pomůže vyniknout. Kvalitně zarámovaný obraz totiž bude nejen v souladu s designem vaší domácnosti, ale zároveň s tím se stane nepřehlédnutelným doplňkem.

Rám dělá obraz

Rámování obrazů je velice důležité pro jejich celkový vzhled. Špatně zvolený rám může velice negativně ovlivnit vzhled obrazu. Pokud zvolíte rám, který je příliš nenápadný, bude obraz působit nevýrazně. Naopak příliš výrazný rám, může rušit vzhled obrazu, v extrémních případech, obraz zastínit. Co se týče barvy rámu, je důležité se držet barev na obraze. Obecně se má za to, že barva, která dominuje obrazu, by se měla objevit i na rámu. Mezi nejdůležitější potřeby pro rámování obrazů jednoznačně patří lišty. Lišty na rámovaní obrazu se buďto předpřipravují nebo, v případě blondelového rámu, se vyrábějí přesně na míru rámovanému obrazu.

Co všechno lze zarámovat?

Pracovníci rámařství se nejčastěji zabývají rámováním obrazů, ale nečiní jim žádné problémy zarámovat i jiné věci. Děti jistě ocení rámování puzzle. Mohou si tak ozdobit své pokoje hrdiny z pohádek a ještě se budou na obrazu podílet. A co takové rámování plakátu? Snad každá mladá slečna měla nějakou platonickou lásku z řad známých osobností. Nechte jí jejího idola zarámovat. Uděláte tak své dceři radost a ještě ochráníte své stěny před stopami po izolepě. A vy sami jistě využijete rámování fotografií svých blízkých. Rámování fotek, můžete využít i v případě, hledáte-li milý dárek pro příbuzné. Jelikož vkusně zarámovaná fotografie je velice praktickým a potěšujícím dárkem, třeba pro babičky nebo rodiče.

Chcete kvalitně odvedenou práci? Spolehněte se na odborníka!

Kvalitně zarámovat obraz neumí každý. Zkuste si proto do internetového vyhledávače zadat rámování obrazů Praha a uvidíte kolik lidí je schopno se touto řemeslnou prací živit. Ovšem ne každý je opravdovým odborníkem. Hledáte-li kvalitní rámařství v Praze, využijte služby naší společnosti SB-ART 1988, která se již dlouhá léta zabývá uměním a protože žádné z pražských rámařství nedokázalo spolehlivě a kvalitně splnit naše vysoké nároky, rozhodli jsme se zřídit rámařství vlastní. Na stránkách www.ramuj.cz se dozvíte mnoho zajímavých informací. Kromě klasického rámování se zbýváme i opravou rámů a rádi i vám opravíme váš dřevěný rám na obraz.